faq

Częste pytania

CZY MOGĘ PODPISAĆ UMOWĘ ZDALNIE?

Oczywiście! Jeśli nie macie czasu aby się spotkać, wszystkie formalności możemy załatwić online. Zaznaczamy jednak, że uwielbiamy się spotykać z naszymi Parami, aby się poznać, pogadać itp. więc jeśli możecie, to My zawsze chcemy się spotykać ;D 

W JAKICH GODZINACH PRACUJECIE W DZIEŃ ŚLUBU?

W dzień ślubu, od przygotowań do około 1 w nocy. W tym czasie fotografujemy i filmujemy wszystkie ważne wydarzenia, oraz dbamy o jak najlepsze oddanie klimatu i atmosfery Waszego wyjątkowego dnia.

W JAKIEJ FORMIE OTRZYMUJEMY GOTOWY FILM/ZDJĘCIA?

Niezależnie od wybranego pakietu, film/zdjęcia oddawane są w stylizowanym pudełku, zawierającym grawerowany pendrive z filmem/zdjęciami.  Dodatkowo zawsze otrzymujecie galerię online ze zdjęciami oraz ok 30szt wydrukownaych fotografi w dużym formacie.

GDZIE PRACUJECIE?

Pracujemy głównie w woj. podkarpackim oraz lubelskim. Zdarza nam się pojechać dalej, ale najczęściej operujemy w tych województwach.

CZY DOJAZD JEST DODATKOWO PŁATNY?

Jeżeli miejsce ślubu i wesela znajduje się w odległości ok. 70 km od Rzeszowa lub ok. 70 km Biłgoraja to dojeżdżamy bezpłatnie. Dalsze wyjazdy wiążą się ze zwrotem tylko kosztów paliwa. 

JAKI JEST CZAS OCZEKIWANIA NA MATERIAŁ?

Przeważnie czas oczekiwania na gotowy materiał wynosi ok. 2-3 miesiące od ostatniego nagrania/wykonania zdjęć.